Comunitatea WGetBit Romania!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea WGetBit Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prezinta-te !

In jos 
+6
*abis*393**
Qwerty
BCR
alibush
StaR.Zicu
Kabal
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Who I Am?

Who I Am?


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/03/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 4:02 pm

Kabal scoate-mi si mie adminu nu vreau sa mai am anturaj k nimeni si nik dupa cum stii nu suport si nu accept sa se fak glume proaste pe seama mea nu poate omu sa intre si sa se joace linistit k treb domnu abramburel sa isi bata p.....de tn spartu naibi numai poate de oftikt ce este knd il omori se foloseste de noua lui jukrie o comanda noua kre te tintuieste in pamant si numai poti sa fc nik poate asa k nu voi mai juk vei fi si u pe 1 in top Smile))) o sa fii profesorul n00bilor datorita tieee numai jok multumit??? cedez eu primu Wink numai bn aaa si cris fa ceva frumos pe aici k inainte sa intrii putea a plictiseala o sa prim moderator e baiat bun ka..... numai bn :* :-h
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 4:08 pm

eh macar ai vorbit din inima Smile , hai ma nici chiar asa doar mie imi place de tine, sti doar ca ma oftic cand ma faci
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 11:49 pm

Buna Maria :*
bha berbec qm sa'ti scoata tie adminu,u care esti cel mai activ dintre toti Neutral
eu zic k abramburica sa fie avertizat/a Very Happy
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 11:30 am

Who I Am? a scris:
Kabal scoate-mi si mie adminu nu vreau sa mai am anturaj k nimeni si nik dupa cum stii nu suport si nu accept sa se fak glume proaste pe seama mea nu poate omu sa intre si sa se joace linistit k treb domnu abramburel sa isi bata p.....de tn spartu naibi numai poate de oftikt ce este knd il omori se foloseste de noua lui jukrie o comanda noua kre te tintuieste in pamant si numai poti sa fc nik poate asa k nu voi mai juk vei fi si u pe 1 in top Smile))) o sa fii profesorul n00bilor datorita tieee numai jok multumit??? cedez eu primu Wink numai bn aaa si cris fa ceva frumos pe aici k inainte sa intrii putea a plictiseala o sa prim moderator e baiat bun ka..... numai bn :* :-h


R3 Tuturor!!! ... a trecut ceva vreme de cand nu am mai postat pe acest forum queen . Dar acum lasand gluma la o parte ... si vb extrem de serios, Alibush numai face glume proaste Crying or Very sad oke? sper ca m-am facut inteles Very Happy

In legatura cu Sectiunea mult asteptata de voi...nuj ce sa va zik:( ... trebuie sa mutam forumul ... si nu cred ca mai are vreun rost acea categorie! Dar oricum o voi face;) ca sa nu ziketi de mn k'as baiat rau Laughing !

R3$p3c7 bY Kabal! Smile Pt orice nelamurire sau alte probleme dati-mi un pm sau contati-ma pe Y!M: cs_l0v3r ! Numai bn:*
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 11:55 am

aceasta sectiune s'a facut noroc q mn Very Happy

sa ma laud si eu asa putin lol!
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:00 pm

Bravos Bobocule! Very Happy
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:01 pm

Boboc zici Cristina =)) I love you
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:06 pm

E o replica dintr-o comedie a lui Caragiale. Laughing Nu ma refeream la "boboc" in sensul lui propriu. Razz
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:08 pm

imi cer scz pt neintelegere Wink)
Sus In jos
Who I Am?

Who I Am?


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/03/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:29 pm

Oare treb sa mai repet??? eu nu m-am faq inteles??? si bcr asta eee ma eram odata akm numai sunt numai bn :*
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:39 pm

faci qm vrei u berbec este alegerea ta...gandeste'te inainte nu te lua dupa ce spun altii Razz
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 12:40 pm

BCR a scris:
faci qm vrei u berbec este alegerea ta...gandeste'te inainte nu te lua dupa ce spun altii Razz


+1
Sus In jos
Who I Am?

Who I Am?


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/03/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:06 pm

Ma nu ma iau dupa nimeni ma BCR dar km am mai spus nu suport sa-si bata p.... de mn un rezid si nici makr sa nu se ia masuri??? se ia totul in gluma poi ce pui mey ala isi bate jok de toti dupa srv si ink mai are admin si nimeni nu fc nik??? da ban la toti knd vrea el??? hartile le skimba la fel si km mn fc glume proaste poate par sau poate oi fi copil k cika "ma supar doar de la atat " da ma supar k nu tin la glume stupide si mai ales de la un necunoscut si kabal stie mai bn despre ce vb Wink sunt sigur de ce zic akm m-am gandit ft bn numai vreau sa am admin k poate mai intru pe srv sa ma jok si sa imi puteti da ban dak ma fc.ti codar k asa k admin wdeti k am imunity Smile hai ca v-am pupat pretenii mei bcr abia ast sa t vad k adversar pe teren Smile) :* aaa si alibush cred eu in Dumnezeu =)))) Smile)))
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:08 pm

Epic fail Alex.
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:12 pm

am sa iau chiar eu o masura la ce ti se intampla tie Very Happy
si da adversasi vom fi mereu pe teren si la cs Smile
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:19 pm

Epic Fail Smile

Alex dupa cum zicea si darwin : esti prost (scuze dar alt cuvand nu gasesc)

a fost o gluma dar vad ca tu esti batut in cap nu prea intelegi , mi-am cerut scuze altceva ce vrei sa fac

si avand in vedere depre ceea ce zici de mine adminand sa sti ca ma gandesc de 2 ori inainte sa fac un lucru :/
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:22 pm

gata terminati Very Happy
Sus In jos
Who I Am?

Who I Am?


Mesaje : 17
Data de înscriere : 08/03/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:28 pm

In primu rand nu ma face pe mn k pe tn si in al doilea rand X( glume sa fc cu matha si cu aia kre iti permit L-) draq intra repede pe cs si fa fragi Wink hai ura
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:32 pm

doamne :/ ai zis ca ai cedat tu primul pentru o prostie ei bine cedez eu primul aici nu imi place sa fiu injurat si sa injur deci gg ai castigat nu mai zic nimic daca e de vorba de nimicuri de astea.
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:38 pm

Acestea fiind zise ,de acum incolo fiecare cu treaba lui. scratch
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 1:42 pm

cel mai destept a cedat...PUNCT lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezinta-te ! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prezinta-te !   Prezinta-te ! - Pagina 4 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Prezinta-te !
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea WGetBit Romania! :: Bun venit pe WGetBit /Welcome to WGetBit :: Bun Venit / Welcome-
Mergi direct la: